Grå2

Ta gärna kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar

Elinzity AB

Reningsverksgatan 6B • 421 47 Västra Frölunda • 031-69 18 90 • info@elinzity.se

Meddela till oss via formulär

Läs vår integritetspolicy enligt GDPR här.
Genom att klicka på knappen godkänner du att vi ”Elinzity AB” samlar in och behandlar de personuppgifter om dig som anges i registreringsformuläret i syfte att tillhandahålla och administrera dig som kund. I din kontakt med oss kan du känna dig trygg med att vi hanterar dina personuppgifter på ett respektfullt sätt. 

Nybyggnation:
Magnus Holm, Arbetsledare
0707-587238
magnus.holm@elinzity.se

Ola Fogelmark
0739-827990
ola@elinzity.se
 
Magnus Lilja, Arbetsledare
0739-827998
magnus.lilja@elinzity.se

Service:
Jimmy Ljungbeck, Arbetsledare
0739-827995
jimmy.ljungbeck@elinzity.se

ROT Renovering/Kontorsanpassningar:
Björn Lundberg
Tel: +46 739-827 993
bjorn@elinzity.se

Jimmy Ljungbeck, Arbetsledare
0739-827995
jimmy.ljungbeck@elinzity.se

Uthyrning:
Nicklas Särnblom, Arbetsledare
0735-255778
nicklas.sarnblom@elinzity.se

VD
Peter Berntsson
0725-057095
peter.berntsson@elinzity.se
 
Ekonomi:
Jessica Leuschner, Ekonomiansvarig
0733-220197
jessica@elinzity.se